Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beseda Vlastimil
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184, 0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL na prenájom 3 izbový byt 65 m2 Prievidza M. Mišíka BV1020

Typ
Prenájom
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Sídlisko Mládeže
Ulica
M. Mišíka
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 450,00 €/mes.
Beseda Vlastimil BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184, 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na dlhodobý prenájom 3 izbový byt 65 m2, Prievidza, M. Mišíka, sídlisko Mládeže, po kompletnej rekonštrukcii.

Murované jadro so sprchovým kútom, umývadlom, oddelené WC. Kuchynská linka, plynová varná doska, elektrická rúra. Plastové okná, stierky, plávajúca podlaha, dlažba.

Celková výmera bytu je 65 m2. Nachádza sa na 2. poschodí domu s výťahom. Súčasťou bytu je pivnica a balkón orientovaný na východ.Cena prenájmu je 450,- EUR / mesiac vrátane energií a je voľný. Depozit je vo výške 450 €, prípade odsťahovania nájomcu je vratný, za predpokladu odovzdania bytu v nepoškodenom stave. Poplatok za sprostredkovanie a služby realitnej kancelárie je 450€.

Byt je k dispozícií nezariadený. Má predpoklady na vytvorenie príjemného bývania a je vhodný aj pre rodiny s malými deťmi.Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 472 184 alebo e-mailom: vbeseda@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky BV1020