Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 843 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ BV REAL Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt 83 m2 Prievidza FM1314

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Kopanice - Prievidza IV
Ulica
V. Clementisa
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
83 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 104 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 3 izbový byt v Prievidzi.Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Kopanice ulica Vl. Clementisa.Pozostáva s chodby, priestrannej obývačky, kúpeľňa, samostatné WC, spálňa, detskej izby, priestrannej kuchyne a ďalšej miestnosti využívanú ako komora a skladová miestnosť.Byt má aj prestrešený balkón z dlažbou, z ktorého je pekný výhľad. V kuchyni sa nachádza kuchynská linka s nerezovým dresom, s podsvietením nad linkou, sporák, digestor, obklad.Ďalej v kuchyni okolo všetkých stien je urobený aj obklad.V byte sú už vo väčšine miestností plávajúce podlahy, v celom byte sú vymenené plastové okná a balkónové dvere, nové radiátory, stierky.V priestrannej obývačke sú 2 vchody aj z kuchyne aj z chodby, v prípade potreby je možné túto izbu rozdeliť na 2 menšie miestnosti.V obývačke je urobený okrasný strop.V detskej izbe sa nachádza skriňa so zrkadlom, ktorá po dohode s majiteľom je možné ju tam aj nechať a je súčasťou predaja.V pôvodnom jadre v kúpeľni sa nachádza nový sprchový kút s obkladom, novšie umývadlo s kúpeľňovým nábytkom, priestor na práčku, zrkadlo.V samostatnom WC s vchodom od chodby je dlažba.Ďalej sa tu nachádza ďalšia miestnosť využívanú ako komora a skladová miestnosť, kde bola aj loggia, ktorá sa vybúrala a tým sa zväčšila táto miestnosť.

Byt sa nachádza na 5 poschodí s výťahom, má aj pivnicu, zavedený optický internet.Bytový dom je panelový zateplený, parkovanie pri bytovom dome, za domom sa nachádza veľké detské ihrisko s rôznymi preliezkami.Rozloha bytu je až 83 m2.Byt je vybavený elektronickým vrátnikom.Výhoda je blízko škola, škôlka, MHD, kompletná sieť obchodov, neďaleko sa nachádza lesopark.

Odporúčanie makléra: dobrá a vyhľadávaná lokalita, priestranný, slnečný byt, je voľný ihneď k nasťahovaniu.Cena je 104 000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.skčíslo zákazky FM1314