Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 626 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler05
makler05@bvreality.sk
0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL EXKLUZÍVNE Predaj 3 izbového bytu 70m2 Prievidza Rázusa KU1019

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Sídlisko Zapotôčky
Ulica
M. Rázusa
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Celková plocha
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
03.07.2022
Aktualizované
18.07.2022
Cena 93 000,00 €
makler05 BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitná maklérka Jana Kuklová a realitná kancelária BV REAL Prievidza ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3 izbový byt v Prievidzi, ulica Rázusa.

Samozrejmosťou sú plastové okná so sieťkami proti hmyzu a vnútornými žalúziami. V kuchyni a predsieni je dlažba, v ostatných izbách pôvodná PVC podlaha. Kuchyňa s francúzskym oknom, menená kuchynská linka v tvare L. Lodžia priestranná s vonkajšími roletami. Bytové jadro umakartové s vaňou, umývadlom a samostaným WC. Stupačky menené. Súčasťou je optický internet.

Celková výmera bytu je 70 m2. Nachádza sa na 8. poschodí zatepleného bytového domu. V septembri bude prebiehať výmena výťahu. Príslušenstvom je lodžia a pivnica. Parkovanie je možné pri bytovom dome na rozsiahlom parkovisku. Výhodou je tiché prostredie, veľa zelene, blízkosť lekárov, lekárne, MHD, škôlky, školy, kompletná sieť obchodov, detské ihrisko hneď za bytovým domom.

Cena je 93.000 € vrátane provízie. Kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Byt bude voľný po vzájomnej dohode. V byte sa ponecháva zariadenie podľa dohody. Možnosť platby v hotovosti aj na úver. S vybavením úveru vám pomôžem.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Aktívne riadime celý predaj, vrátane odovzdania nehnuteľnosti, odpisy meračov a prehlásenie u správcu a dodávateľov energií.

Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 978 796 alebo e-mailom: kuklova@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

číslo zákazky KU1019