Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
332 846 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dana Kršková
danakrskova@maxareality.sk
0918405187

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhrada s chatkou v osade Púšť.

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
400 m2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.03.2017
Aktualizované
14.04.2017
Dana Kršková MAXA REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rekreačný objekt - záhradka s drevenou chatkou v záhradkárskej osade Púšť. Záhrada má rozlohu 400m2, pozemok je rovinatý s výsadbou ovocných a okrasných kríkov. Chatka o zastavanej ploche 22m2 je situovaná na vstupnej časti pozemku, stavba je drevená s murovaným základom, je celopodpivničená. Vykurovanie v chatke je pieckou na pevné palivo. Voda sa nachádza v blízkosti pozemku. V osade nie je privedená elektrina.

Na pozemku sa nachádza suché WC a domček na záhradné potreby. Záhrada je oplotená novým pletivom s uzamykateľnou bráničkou. Pred vstupom je parkovacie miesto. Prístupová cesta k záhradke je udržiavaná celoročne. Voľná ihneď. Cena 13 700 €.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0918405187 alebo na e-maile: danakrskova@maxareality.sk. ID ponuky: 22484