Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj komerčný pozemok 1495 m2 Prievidza FM1340

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1495 m2
Pridané
18.05.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 50,00 €/m2
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj komerčný pozemok v meste Prievidza.Pozemok sa nachádza v areály priemyselného parku ZÁPAD 1 v extraviláne mesta Prievidza a rozprestiera sa v časti Ukrniská, v západnej časti katastra mesta Prievidza.V areály sú vybudované kompletné komunikácie, osvetlenie, chodníky a inžinierske siete. Areál je oplotený v celej dĺžke svojho obvodu a nachádzajú sa tam už viaceré budovy rôznych firiem.Hlavný vstup do areálu je strážený a kontrolovaný.Vnútro areálu je monitorované kamerovým systémom, ktorý je prepojený na mestskú políciu.  Veľkosť ponúkaného pozemku je 1495 m2.Je vhodný pre investora na stavbu budovy, skladov, garáži a pod.Do areálu je dobrá dostupnosť autom alebo kamiónom, v najbližšom období sa bude aj stavať neďaleko areálu obchvat Prievidze.Vedľa areálu je letisko, kde sa nachádza aj reštaurácia a neďaleko je aj Penzión Oáza s ubytovaním aj reštauráciou.Odporúčanie makléra: tiché prostredie, neďaleko kúpeľného mesta Bojnice, z pozemku je aj pekný výhľad na Bojnický zámok.Cena je 50 €/m2 € je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.skČíslo zákazky FM1340