Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
298 571 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfort.sk
0903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Na prenájom trojkancelária v administratívnej budove v Prievidzi.

Typ
Prenájom
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Čierne Mesto - centrum
Ulica
Necpalská Cesta
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
51 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.07.2019
Aktualizované
12.07.2019
Cena 7,00 €/m2/mes.
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra 0903 545 111

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovanú trojkanceláriu s klimatizáciou v administratívnej budove na Necpalskej ceste v Prievidzi. Kancelária má veľkosť 51 m2. Dispozične je rozdelená na tri samostatné miestnosti, kde zo strednej kancelárie sú samostatné vstupy do ďalších dvoch kancelárii. Keďže budova má moderný výťah, umožňuje bezbariérový a reprezentačný prístup. Situovanie administratívnej budovy je na frekventovanom mieste neďaleko centra mesta s ľahkým prístupom z hlavnej cesty, s jednoduchým navigovaním pre prípadných či už zákazníkov, ako aj nájomníkov. Jednoduché bezplatné parkovanie. Cena nájmu je od 7 €/m2/mesiac m2/ mesiac bez DPH. V cene nie sú započítané energie.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

POĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.