Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 359 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj podnikateľský objekt 148 m2 Prievidza 70120

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
148 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
16.09.2020
Aktualizované
16.09.2020
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj podnikateľský objekt dlhoročne zabehnutú prevádzku pohostinstva v Prievidzi na sídlisku Kopanice.

V prevádzke sa nachádza v jednej časti veľká miestnosť obložená drevom s posedením pre hostí, kde sa nachádza aj krb, ktorý vykuruje celý objekt.

V druhej časti objektu je murovaný obložený pult s umývadlom a s bodovými svetlami, s výčapom a priestorom na chladiarenskú vitrínu na nápoje.

Ďalej sa tu nachádza v priestore pre obsluhu chladnička, mikrovlnka, skrinky, príručný stôl a sklad. V týchto priestoroch je položená dlažba.

Posledné miestnosti sú dámske WC s umývadlom a s WC pre zamestnanca a samostatné pánske WC s umývadlom aj pisoármi. Vedľa objektu je situovaná aj vonkajšia vydláždená terasa s posedením s veľkými dáždnikmi, ktorá je ohraničená okrasnými stromčekmi a veľkými črepníkmi s vysadenými menšími okrasnými drevinami. Hneď pod objektom je veľké parkovisko.

V cene predaja je aj zariadenie prevádzky.

Veľkosť objektu je 80 m2 a celý pozemok má 148 m2. Výhoda: frekventované a dobre viditeľné miesto, nablízku obchodné centrá, MHD.

Odporúčanie makléra: dobrá lokalita, príjemné posedenie.

Cena je 59900 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky 70120