Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beseda Vlastimil
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184, 0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL na prenájom komerčné priestory 16 m2 Námestie slobody Prievidza BV2005

Typ
Prenájom
Mesto
Prievidza
Ulica
Námestie Slobody
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
15 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.03.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 6,00 €/m2/mes.
Beseda Vlastimil BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184, 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na prenájom komerčný priestor na Námestí slobody v Prievidzi.Nachádza na dobre frekventovanom mieste blízko Mestského úradu, pošty, obchodov a finančných inštitúcií.Je vhodný na kancelárie, obchod alebo iné prevádzky služieb.Priestor má spoločný predný a zadný vchod s prístupom pre menšie zásobovacie autá.K dispozícií je 2 WC a kuchynka. Do budovy je privedený optický internet.Rozloha priestoru na poschodí je cca 15,7 m2. Prenájom je 6 €/m2 + energie prepočítané podľa prenajatej plochy.Majiteľ uprednostňuje dlhodobý nájom.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 472 184, alebo mailom: vbeseda@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REALčíslo zákazky BV2005