Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na prenájom garsónka 22 m2 Prievidza FM1304

Typ
Prenájom
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Kopanice - Prievidza IV
Ulica
Energetikov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
22 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
10.04.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 250,00 €/mes.
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom garsónku Prievidza.Nachádza sa na sídlisku Kopanice na ul. Energetikov.Rozloha bytu je 22 m2, nachádza na 2 poschodí, v bytovom dome s výťahom, dotiahnutý vysokorýchlostný internet a káblová televízia.Okno je vymenené za plastové, nové bezpečnostné dvere.V byte sa nachádza kuchynská linka, na chodbe chodbové skrinky s vešiakmi a so zrkadlom.K bytu prináleží aj pivnica.Na bytovom dome prebehla kompletná rekonštrukcia, výmena vchodových okien za plastové, výmena vchodových dverí, zateplenie bytového domu, nové výťahy.Výhoda je blízko škola, škôlka, MHD, reštaurácie, kompletná sieť obchodov, pošta.Odporúčanie makléra: dobrá a vyhľadávaná lokalita, priestranný a slnečný byt.Cena nájmu je 250 Eur + inkaso (zálohové platby spojené s bývaním za energie) vo výške 80 €/mesiac / mesiac ak je nájomca len jedna osoba.Ak je nájomcov viac, tak zálohové platby spojené s bývaním za energie majiteľ odporúča si nadstaviť na sumu 100 € / mesiac, aby neboli nedoplatky za energie. Pri vyúčtovaní energií sa preplatky nájomcom vracajú.Zábezpeka (depozit) je jednorázová pri platbe naraz 500 €.Zábezpeka (depozit) môže byť po dohode s majiteľom zaplatená aj v mesačných splátkach, ale v tom prípade sa výška depozitu zvyšuje na 1500 €.V prípade odsťahovania nájomcu je táto zábezpeka vrátna po odovzdaní bytu v nepoškodenom stave.V prípade záujmu o prenájom sa platí jednorázová platba jeden nájom+inkaso dokopy za sprostredkovanie a služby realitnej kancelárie.V prípade, že by ste nemali naraz toľko peňazí, vieme vám vybaviť aj na to úver.Úver vám bezplatne vybaví náš úverový špecialista.Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.Web makléra: www.fazikamiroslav.skČíslo zákazky FM1304