Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
makler05
makler05@bvreality.sk
0905 834 198

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Predaj 1 izbový byt 44m2 Prievidza KU1013

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Mestská časť
Lokalita Čínsky múr
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
44 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
19.02.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 68 000,00 €
makler05 BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0905 834 198

Popis nehnutelnosti

Realitná maklérka Jana Kuklová a realitná kancelária BV REAL Prievidza ponúka na predaj 1 izbový byt v Prievidzi. Byt je čiastočne rekonštruovaný s menenými stúpačkami. Okná sú plastové. Na podlahe je PVC a v hlavnej miestnosti sú parkety. Umakartové jadro obložené sadrokartónom so sprchovým kútom a WC.  Súčasťou bytu je ešte jedna miestnosť, ktorú môžete využiť ako komoru alebo šatník, prípadne z nej spraviť ďalšiu obývateľnú izbu a tak si 1 izbový byt prerobiť na 2 izbový byt. Z tejto izby je i výstup na lodžiu, ktorá je uzatvorená vonkajšími roletami.  Byt sa predáva aj so zariadením (podľa vzájomnej dohody). Celková výmera bytu je 44 m2. Nachádza sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom vo vyhľadávanej lokalite Čínsky múr. Príslušenstvom je lodžia a pivnica. Cena je 68.000 € vrátane provízie. Kupujúci neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Byt bude voľný po dohode.Výhoda: tiché prostredie, dobrá lokalita, škola, škôlka, obchod, MHD.Možnosť platby v hotovosti aj na úver. S vybavením úveru vám pomôžem.V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru 

- poistné poradenstvo / vybavenie poisteniaBližšie informácie a termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 978 796 alebo e-mailom: jkuklova@bvreality.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.číslo zákazky KU1013