Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfortpd.sk
+421 903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Na predaj 2-izbový byt v Prievidzi. REZERVOVANÉ!!

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
A. Žarnova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
02.03.2021
Cena 0,00 €
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 903 545 111

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ!! Ponúkame na predaj zaujímavý 2-izbový byt (50m2) s lodžiou na ulici A. Žarnova v Prievidzi na sídlisku Zapotôčky. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Rekonštrukcia obsahovala vymurovanie bytového jadra, výmenu sanity, výmenu okien za plastové , výmenu kuchyne, nové omietky, nové podlahy, nové interiérové dvere s obložkami a pod. Dispozične je byt riešený nasledovne: z chodby sú priame vstupy do izby, obývačky, kúpeľne, samostatného WC a kuchyne s lodžiou. Byt sa nachádza na 4.poschodí z 8, v bytovom dome s výťahom. Bytový dom prešiel revitalizáciou, tá obsahovala zateplenie domu, výmenu vstupných dverí, okien ma schodišti a iné. Aktuálne bola odsúhlasená výmena výťahu a ďalšie opravy v dome, ktoré ponúkajú úsporu a nízke náklady na bývanie. K bytu prislúcha aj pivnica umiestnená na prízemí bytového domu. Samozrejmosťou je v okolí domu k dispozícii kompletná občianska vybavenosť ako obchodné prevádzky, lekári, lekárne, úrady, MHD a pod. Možnosť financovať aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám radi pomôžeme.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii, alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza