Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Kamil Zágora
zagora@realitycomfortpd.sk
+421 903 545 111

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REALITY COMFORT - Na predaj 2-izbový byt s balkónom v Prievidzi. REZERVOVANÉ!!

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
Vnútorná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
31.08.2020
Aktualizované
01.10.2020
Cena 0,00 €
Kamil Zágora REALITY COMFORT
Kontaktovať makléra +421 903 545 111

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s balkónom na Vnútornej ulici v Prievidzi -Píly (Staré sídlisko). Nachádza sa na druhom poschodí z dvoch. Byt aktuálne prešiel kompletnou rekonštrukciou. Rekonštrukcia obsahuje kompletnú obnovu kúpeľne, výmenu elektroinštalácie, nové podlahy, sadrokartónové stropy, nové omietky, interiérové dvere s obložkami, novú kuchynskú linku a pod. Dispozične je byt riešený nasledovne: zo vstupnej chodby sú priame vstupy do spálne, kúpeľne s WC a kuchyne. Z kuchyne je vstup do obývačky s balkónom. Obývačka s balkónom a spálňou sú orientované západným smerom a kuchyňa s kúpeľňou smerom na východ. K bytu prislúchajú dve pivnice. Samotný bytový dom prešiel v minulosti rekonštrukciou, ktorá obsahovala výmenu dverí a okien v spoločných priestoroch, opravu fasády a iné. Keďže je bytový dom situovaný vo výbornej lokalite, je v bezprostrednej blízkosti a blízkom okolí k dispozícii kompletne občianska vybavenosť okresného mesta od obchodov, mestskej hromadnej dopravy, lekárov, škôlok, škôl a mnoho ďalších.

Možnosť financovať aj cez HÚ, s ktorého vybavením vám radi pomôžeme.

Bližšie informácie vám poskytneme v našej realitnej kancelárii, alebo na tel.č. 0903 545 111 Kamil Zágora.

SPOĽAHNITE SA NA PROFESIONÁLOV - realitná kancelária REALITY COMFORT je členom REALITNEJ ÚNIE SR.

Popis nehnuteľnosti - text a fotodokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti Reality Comfort Prievidza