Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 029 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Fazika Miroslav
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037, 0905 935 646

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL EXKLUZÍVNE Na predaj bezbariérový 2 izbový byt 49 m2 Prievidza FM1028

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
Š. Králika
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
49 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
13.02.2021
Aktualizované
13.02.2021
Fazika Miroslav BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037, 0905 935 646

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka EXKLUZIVNE na predaj bezbariérový 2 izbový byt Prievidza.

Nachádza na Starom sídlisku ul.Š.Králika.

Byt je po rekonštrukcii priamo prispôsobený na bezbariérový prístup a pohyb v byte pre vozíčkarov so zmenou dispozičného riešenia.

Pôvodná časť chodby bola zrušená so zamurovaním pôvodného vchodu do obývačky, čím sa mohla zväčšiť kúpeľňa a aj WC na bezproblémový pohyb s vozíkom.

Kúpeľňa je murovaná a bola zrealizovaná na zákazku firme s kompletnou prerábkou, nachádza sa tam sprchový kút prispôsobený aj na stoličku na sedenie, namontované sú všade príručné madlá, umývadlo, priestor na práčku, WC tiež s príručnými madlami, všade obklady a dlažby, rekonštrukcia vodoinštalácie, odpadov a stupačiek, nová elektroinštalácia. Bola vytvorená nová priečka s novými dverami do kúpeľne.

Kuchyňa sa tiež kompletne prispôsobila, aby sa majiteľ na vozíku mohol tam bez problémov pohybovať, variť si a stravovať sa. Na mieru bola vyhotovená rohová kuchynská linka s nerezovým dresom, s plynovým sporákom a digestorom a obkladom. Príručný stôl sa dal vyhotoviť tiež na mieru a dal namontovať do rohu pri okno. Z kuchyne sa dal vyrezať nový otvor do obývačky. Chladnička bola zakúpená na mieru podľa šírky vzniknutého priestoru v stene vedľa okna, ktorá v prípade záujmu tu môže aj zostať, je súčasťou predaja.

Prispôsobili sa aj vypínače, aby boli na dosah aj z vozíka, byt sa stierkoval, dával sa nový betonový poter + izolácia + hrubšia drevená plávajúca podlaha, ktorú stačí len prebrúsiť a nanovo nalakovať, vymenili sa kompletne všetky okná za plastové, dali sa všade žalúzie, na kuchynskom okne sa dali aj mreže, aby majiteľke neukradli kvety a mohlo byť aj okno na vetranie otvorené, keďže byt sa nachádza na prízemí.

V spálni sa nachádza po celej dĺžke skriňa, ktorá v prípade záujmu tu môže aj zostať, je súčasťou predaja.

Rozloha bytu je 49 m2 a nachádza na prízemí, v panelovom bytovom dome s výťahom.


K bytu prináleží aj pivnica, ktorá sa nachádza hneď vedľa vchodu do bytu, do vchodu bol urobený nábeh na vozík alebo na kočíky.

Parkovanie je bezproblémové pri bytovom dome, s možnosťou prísť autom až pred vchod napr. na vyloženie vozíka z auta alebo nákupu.

Na bytovom dome prebehla rekonštrukcia, rekonštrukcia stupačiek, výmena vchodových dverí s elektronickým otváraním na ČIP, výmena okien na pivniciach, svetlo vo vchode na pohyb.

Výhoda je blízko zdravotné stredisko, lekáreň, škola, škôlka, MHD, reštaurácie, kompletná sieť obchodov, Kaufland, Tesco, MCdonald.

Odporúčanie makléra: dobrá a vyhľadávaná lokalita, slnečný byt, stačí nanovo vymaľovať a môžete sa nasťahovať.

Cena je 57000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1028