Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
309 312 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tomáš Helbich
tomashelbich@maxareality.sk
0907 754 481

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Prievidza - Hradec

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
786 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2016
Aktualizované
04.05.2016
Tomáš Helbich MAXA REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0907 754 481

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Hradec pri Prievidzi. Dom má sedlovú strechu a je podpivničený. Postavený je z tehly. Na prízemí sa nachádzajú dve garáže, kotolňa, pivničné priestory. Na prvom poschodí sa nachádza vstupná hala, kuchyňa, špajza, dve obytné izby /obývacia izba disponuje funkčným krbom a výstupom priamo na terasu/, kúpeľňa a WC. Na druhom poschodí sa nachádzajú tri obytné izby /z dvoch výstup na balkón s krásnym výhľadom na Bojnice/, komora, kúpeľňa a WC. Dom je vykurovaný ústredným plynovým kúrením. Odpad je vedený do žumpy. Je napojený na verejný vodovod. Je postavený na pozemku 786 m2. Za domom sa nachádza záhrada. Možné financovanie aj cez HÚ. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0907 754 481 alebo na e-maile: tomashelbich@maxareality.sk. ID ponuky: PD-8032