Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 553 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vojtech Bátora
batora@columba.sk
+421 911 149 921

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 5-izbový RD blízko centra v PD

Typ
Predaj
Mesto
Prievidza
Ulica
Mariánska
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
240 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
5
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
31.01.2023
Aktualizované
24.02.2023
Vojtech Bátora COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 911 149 921

Popis nehnutelnosti

Iba v ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento priestranný 5-izbový rodinný dom s dvomi garážami, ktorý sa nachádza blízko centra na ulici Mariánska v Prievidzi.

Počet izieb: 5

Úžitková plocha: 259,16 m2

Zastavaná plocha: 96,77 m2

Výmera pozemku: 793 m2

Pozemok: Rovinatý

Príjazdová cesta: Asfalt

Konštrukcia domu: Tehla

Strecha: Rovná

Kúrenie: Lokálne

Podlahy: Parkety, dlažba a PVC

Steny: Omietky

Okná: Plastové

Podpivničený: Úplné

Inžinierske siete: Všetky

Rok výstavby: 1969

Dispozícia domu: 1. podzemné podlažie - garáž, chodba s kotolňou, dielňa, práčovňa, sklad a schodisko na 1. poschodie. 1.poschodie - vstupná chodba, priestranná obývačka s prístupom na veľkú terasu, kuchyňa s balkónom, spálňa, schodisko na 2.poschodie a samostatné WC. 2. poschodie - vstupná chodba, tri izby, z ktorých jedna je so vstupom na balkón a jedna na terasu a kúpeľňa s WC.

Cena:  230 000 €

Financovanie: Financovanie je možné aj cez hypotéku, ktorú vám pomôžeme radi a bezplatne vybaviť.

Pomáhajte: Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomôžete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu o kúpu tejto nehnuteľnosti alebo len o ďalšie informácie, ktoré ste sa tu nedozvedeli kontaktujte: Vojtech Bátora, e-mail: batora@columba.sk, tel.: 0911 149 921.

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie COLUMBA Central?

Neplatíte žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti. Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpnych zmlúv, spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme poplatok za podanie návrhu na vklad kúpnych zmlúv do katastra, správny poplatok za výpis z listu vlastníctva a poplatok za overenie podpisov predávajúcich na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista z Gepardu, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a dojedná výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás samozrejme bezplatné. Kompletný servis s prevodom nehnuteľnosti máte vyriešený pohodlne a hlavne bezpečne.