Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 244 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom, Prievaly

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Predaj
Okres
Senica
Mesto
Prievaly
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
563 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
09.08.2019
Aktualizované
14.10.2019
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, v centre obce Prievaly (30 km od Malaciek). K domu prislúcha rovinatá záhrada, pozemok o rozlohe 563 m2. Na pozemku sú tiež hospodárske budovy a podzemná vínna pivnica. Nad domom je po celej dĺžke povala, ktorá má využitie ako odkladací priestor. Dom je suchý, steny vymurované z tehly. Strecha je sedlová, s pôvodnou škridlou. Pôvodne bol dom 2-izbový, neskôr boli pristavené ďalšie 2 miestnosti. Niektoré okná sú nové - plastové, ostatné zostali pôvodné drevené. V kúpeľni je klasická vaňa, kúpeľňa je tiež spojená s WC. Je tu elektrický ohrievač na vodu. V kuchyni je nový sporák a nové krbové kachle na tuhé palivo. V celom dome je urobená nová elektrina (220 / 380). Radiátory sú plechové, jeden nový liatinový je v prístavbe. Podlahy sú betónové. Stropy sú pôvodné. V dome je prípojka na obecnú vodu. Je tu aj kanalizácia. Nábytok v dome zostáva, no v prípade záujmu ho majitelia vypracú. Občianska vybavenosť obce Prievaly a dostupnosť je dobrá. Obec sa nachádza v tichom pokojnom prostredí, pod lesom (svahy Malých Karpát). Cena domu ju 44 500 EUR. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.