Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 331 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Ladislav Beňo
beno@dealreal.sk
0903 738 218

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Chalupa na Liptove, Pribylina – Západné Tatry

Typ
Predaj
Mesto
Pribylina
Ulica
E.Janotku
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
02.12.2019
Aktualizované
14.10.2020
Ing.Ladislav Beňo Deal real estate, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 738 218

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj chalupu na Liptove, pod Západnými Tatrami v podhorskej obci Pribylina. Rodinný dom je postavený na rovinatom pozemku  o výmere 515m2 plus v 1/2 z 237m2, spoločný dvor s jednou slušnou rodinou.  Dom je tehlový, dispozične pozostáva: 1NP - 1 izba, kuchyňa s pecou na pevné palivo, špajza, kúpeľňa s vaňou a bojlerom a s WC. 2NP – vstupné schodisko,  dve izby a pôjd, z chodby je vstup na veľký balkón orientovaný na juh. Na medziposchodí sa nachádzajú 2 malé miestnosti.  Strecha je sedlová pokrytá škridlou, kde sa nachádza solárne vykurovanie, zvedené do bojlera. Okná sú dvojité drevené. Dom je spojený s vonkajšou garážou a humnom, v ktorom je garáž, 2 dielne a skladovací priestor. Za humnom je záhrada. Dom je čiastočne podpivničený, s úžasnou klembovou pivnicou, ktorú by vedeli oceniť najmä vinári. Vykurovanie domu je novým plynovým kotlom a novým kotlom na pevné palivo, s rozvodmi do radiátorov.   Momentálne náklady na bývanie sú cca 80 € mesiac. Dom je ihneď obývateľný. Dom je vzhľadom na vyhľadávanú polohu využiteľný na rekreačné bývanie, ale aj na trvalé bývanie. Neďaleko, cca 500m sa nachádza Múzeum liptovskej dediny, pred domom autobusová zastávka. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť. Od obce 500m je priamo vstup do Račkovej doliny, cca 7 km je vzdialený Grand Hotel Permon, s jedným z najlepších wellnessov na Slovensku, Štrbské pleso cca 20km, okolie je predurčené na turistiku v Západných ale aj Vysokých Tatrách, vychádzky, hubárčenie, rafting na dravej rieke Belá,....V prípade Vášho záujmu Vám radi sprostredkujeme nezáväznú obhliadku nehnuteľnosti.