Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
283 886 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Mobilný dom vhodný na celoročné bývanie, kompletne zariadený 41 m2

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Okružná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
41 m2
Typ stavby
Zateplená
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Mobilný dom na kolesách nevyžaduje stavebné povolenie, nakoľko nie je pevne spojený so zemou. Vyžaduje sa však, aby ste na obci ohlásili pripojenia na elektrinu, vodu, odpad. Tento dom má okrem obývačky ešte 2 spálne - jedna je s manželskou posteľou, jedna s oddelenými posteľami (detská izba). V dome sa pohodlne vyspí 6 ľudí. Rozmery: 11 m dĺžka x 3,70 m šírka = celková výmera je 40,7 m2, 2 spálne, kuchyňa, obývačka, 2 kúpeľne, steny z kompozitných dosiek, medzi ktorými je zateplenie minerálnou vatou.
Popis: Dom je plne zariadený vrátane spotrebičov, a jeho zariadenie pozostáva z týchto súčastí:
OBÝVAČKA: rohová sedacia súprava, konferenčný stolík, skrinková zostava s krbom, jedálenský kút so stolom
KUCHYŇA: kuchynská linka so spotrebičmi: plynový sporák, digestor, rúra, gril, drez s odkladacou plochou, chladnička
SPÁLŇA: manželská posteľ s nočnými stolíkmi, trojkrídlová skriňa na oblečenie, komoda, zrkadlo
DETSKÁ / HOSŤOVSKÁ IZBA: dve samostatné postele, 1 nočný stolík, skrinky, polička so zrkadlom
KÚPEĽŇA: sprchovací kút, WC, umývadlo so zrkadlom a osvetlením

Dom je POUŽÍVANÝ, po jednom majiteľovi, dováža sa zo zahraničia (severské krajiny). Aktuálne je v dome kúrenie plynovým kotlom - radiátory v každej izbe. V cene domu je doprava na Váš pozemok, osadenie na pätky, vyváženie. Dom je potrebné pripojiť na siete - elektrina, plyn, prívod vody (mestská resp. studňa), odpad (kanál / žumpa). Ak nemáte na pozemku plyn, je možné vymeniť plynový kotol za elektrický, alebo použiť propánbutánové nádrže s plynom. Stanovenie ceny tohto pripojenia realizujeme po obhliadke pozemku, na ktorý sa bude mobilný dom umiestňovať. Podrobnosti poskytne náš pracovník poverený stavebným dozorom, rovnako ako bude zodpovedať aj za pripojenie domu na IS. Okolo domu je možné umiestniť terasu - nie je v cene domu. Ilustratívne fotky sú pripojené medzi poslednými fotografiami.
V prípade záujmu je možná obhliadka vzorového domu v Prešove, na Okružnej ulici. Termín po telefonickej dohode - 0908 987 414, Mgr. Jana Kimpanová