Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

VOĽNÝ od 1.7.2023...Krásny 3 izbový byt kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt pri OC MAX, Vihorlatská ulica

Prešov, Vihorlatská Arrow

Voľný od 1.6.2023...3 izbový byt Šrobárova Prešov

Prešov, Šrobárova Arrow

Voľný od 1.6.2023 - Luxusný 3 izbový manažérsky byt, kompletne zariadený pre náročných

Prešov, Októbrová Arrow

Prenajatý do 1.8.2023....Krásny 3 izbový kompletne zariadený byt, plne vybavený s loggiou Tomášikova

Prešov, Tomášikova Arrow