Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 854 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Luxusný 3 izbový kompletne zariadený byt, plne vybavený s loggiou Tomášikova

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sídlisko III
Ulica
Tomášikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
70 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.06.2022
Aktualizované
06.06.2022
Cena 650,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom byt po kompletnej rekonštrukcii. Nachádza sa na ulici Tomášikova, na prvom poschodí, stredový byt. Priestranný a kompletne zariadený byt ostáva k dispozícii pre budúceho nájomcu v plnej výbave. Vstupná chodba - vešiaková stena, vstavaná skriňa, botník, kúpeľňa - vaňa, sprchovací masážny panel, skladacia stena na sprchovanie, umývadlo so skrinkou, oproti druhá skrinka s dostatkom úložného priestoru na uteráky, kozmetiku, rampa nad umývadlom s prídavným svetlom, WC oddelené. V prechode medzi vstupnou chodbou a kuchyňou sa nachádza skrinka so vstavanou práčkou a sušičkou, taktiež s úložným priestorom na saponáty, a drogériu. Kuchyňa je spojená s obývačkou na dvoch stranách, prechod do obývačky je aj z chodby, a taktiež z kuchyne. Plne vybavená kuchyňa má vstavaný plynový sporák, elektrickú rúru, umývačku riadu, mikrovlnku, potravinovú skriňu, rohový drez s pultom, prídavnú skrinku na kávovar, chlebník atď. V kuchyni je dostatok priestoru na varenie, a taktiež veľa úložného priestoru na všetko potrebné. Z kuchyne je prechod do obývačky a hneď aj na loggiu, kde je lavička, a kreslo. V obývačke sa nachádza rohová rozkladacia gaučová súprava, konferenčný stolík, skrinková zostava pod TV, klavír. V spálni je štvordverová skriňa s posuvnými dverami s veľkým množstvom úložného priestoru, posteľ, nočné stolíky, v detskej izbe taktiež nábytok, ktorý môže byť predmetom jednania, či zostane, alebo bude nahradený iným podľa potreby. Obhliadka možná kedykoľvek. Ako zábezpeka bude slúžiť dvojmesačný depozit. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.