Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
278 191 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ihneď voľný - 3 izbový byt s loggiou Veselá Prešov

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Veselá
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
72 m2
Počet izieb
3
Pridané
12.05.2018
Aktualizované
17.05.2018
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

3 izbový kompletne zariadený byt v centre mesta na Veselej ulici je k dispozícii ihneď. K bytu patrí parkovacie miesto v suteréne bytového domu, uzatvárateľné elektrickou bránou, takže v lete nemáte rozhorúčené auto a v zime z neho neodhŕňate sneh. Byt je na 3 poschodí z 3, má nádherný výhľad na Kalváriu. Kuchyňa je komplet vybavená zariadením a spotrebičmi, v obývačke skrinková zostava, gaučová súprava 3 + 2 + 1, TV, internet samozrejmosťou. V spálni skrine a manželská posteľ, v izbe 2x samostatná posteľ a písací stolík. V chodbe vstavaná skriňa. Kúpeľňa je s vaňou, práčka. Byt má samostatné kúrenie - vlastný plynový kotol, a termostat, ktorým regulujete kúrenie. Cena je vrátane všetkých médií a internetu. Pri podpise zmluvy dvojmesačný depozit. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.