Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný veľkorysý 3 izbový byt 82 m2 so šatníkom na ulici Volgogradská, sídlisko III

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sídlisko III
Ulica
Volgogradská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
82 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.04.2022
Aktualizované
27.01.2023
Cena 170 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám príležitosť kúpiť byt v top lokalite sídliska III, na ulici Volgogradská, ktorý je nadštandardne veľký - výmera 82 m2 a disponuje šatníkom o výmere cca 5 m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má plastové okná, plávajúce podlahy, nová dispozícia jadra. Kúpeľňa je vymurovaná, s ponechaným iba jedným vstupom, kvôli priestoru v kuchyni. V kúpeľni sa nachádza WC, umývadlo, práčka, sprchovací kút s posuvnými dverami. Pri murovaní jadra bola elektroinštalácia v jadre (kúpeľňa, kuchyňa) vymenená, v ostatných častiach bytu je pôvodná. Pri vstupe do bytu sa po ľavej strane nachádza veľký šatník, ktorý oceníte pri odkladaní vecí, ktoré nemusí byť "vidieť", a nepotrebujete na nich vymýšľať úložný priestor (vysávač, žehliaca doska, množstvo oblečenia, obuvi, atď. Po pravej strane vstup do kúpeľne, ďalej predsienka s vešiakovou stenou a vstupom do hosťovskej izby, spálne, obývačky a kuchyne. Izby sú nepriechodné. V kuchyni je linka v tvare L, na jej začiatku je plynový sporák, pracovná plocha, drez, rohové poličky, a za rohom umývačka riadu, chladnička a dostatočný priestor aj na jedálenský stôl. Zmena usporiadania kuchyne je samozrejme na rozhodnutí budúceho vlastníka. Z kuchyne je prechod do obývačky, ktorá je nadštandardne veľká, preto bol do nej umiestnený aj veľký stôl na rodinné stolovanie. Obývačka prešla kompletnou výmenou nábytku a plávajúcich podláh pred dvomi rokmi. Zariadenie obývačky a taktiež aj ostatných izieb v prípade záujmu môže zostať súčasťou bytu. V obývačke je veľká rohová sedacia súprava a moderný nábytok. Skrinky sú dostatočne priestranné na uloženie všetkého potrebného, čo sa pri dnešnom minimalistickom zariaďovaní bytov často nevidí. Z kuchyne aj obývačky je výhľad smerom na konečnú sídliska 3, zo spálne a hosťovskej izby je výhľad do centra mesta na kostol, a na Kalváriu do zelene smerom ku Toryse. Výhodou je, že sa v dohľade nenachádzajú blízko stojace bytové domy, takže je zachované Vaše súkromie. Usporiadanie a zariadenie tohto bytu v súčasnej dobe je špecifické, vzhľadom na potreby rodiny, ktorá tam v momentálne býva. Klasické najlogickejšie usporiadanie tohto typu bytu je také, že obývačku si ľudia prevažne umiestňuju do miestnosti s loggiou, spálňu najbližšie ku vstupu do bytu a najväčšia izbu, ktorá je pri kuchyni (terajšia obývačka) je spravidla využívaná ako detská izba, nakoľko tam môžu mať postele pokojne aj 3 deti.
Byt bude po kúpe do 2 mesiacov voľný.
Pre bližšie informácie a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414