Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

REZERVOVANÉ ! 2,5-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, 64 m2 – PREŠOV, LEVOČSKÁ UL.

Prešov, Levočská Arrow

Na predaj 3 izbový byt v meste Prešov

Prešov Arrow

REZERVOVANÉ! 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, 69 m2 – PREŠOV, PROSTĚJOVSKÁ UL.

Prešov, Prostějovská Arrow

Na predaj 3-izbový byt, ul. Bajkalská, Prešov - sídl.III., v osobnom vlastníctve

Prešov, Bajkalská Arrow

Na predaj 3 izbový byt na sídlisku Šváby ZNÍŽENÁ CENA !!!

Prešov, Švábska Arrow

2,5 izbový byt Sabinov EXKLUZÍVNE

Sabinov, Komenského Arrow