Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
273 803 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj garáž na Bajkalskej ul.

  • Malé objekty, garáže, Predaj, Prešov | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Prešov | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Prešov | pic. 1
Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Bajkalská
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.08.2018
Aktualizované
05.10.2018
Mgr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

Na predaj garáž, na Bajkalskej ul v Prešove. Pozemok aj garáž je v osobnom vlastníctve. Garáž je bez elektriny. Možnosť napojenia. Garáž je na sídlisku III. vo vyhľadávanej lokalite. Kupujúci ocení hlavne bezprostrednú blízkosť od bytu, možnosť ochrany svojho auta pred nepriazňam počasia ako je sneh, krúpy, mráz, dážď, vandali atď. a v neposlednom rade aj pohodlné parkovanie s tým, že nemusí hľadať miesto na parkovanie. Samozrejme je to aj výhodná investícia ak zoberieme do úvahy, že od budúceho roku bude platiť rezidenčné parkovanie. Ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si, prosím, ponuku našej realitnej kancelárie Diamond Reality s.r.o., kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotekárnym úverom prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, makléra PhDr. Erika Majorošová na tel. č. 0940 883 454