Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM LUKRATÍVNYCH KOMERČNÝCH PRIESTOROV NA PRÍZEMÍ, FRANTIŠKÁNSKE NÁMESTIE

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Františkánske námestie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
108 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.05.2021
Aktualizované
05.05.2022
Cena 14,00 €/m2/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Prešove na Slovenskej ulici č. 1. Objekt je komerčnou polyfunkčnou budovou s viacnásobným a rozmanitým využitím. Prízemie o výmere 108 m2 a suterén o výmere 173 m2, v budove so zastavanou plochou 227 m2 sa môžu prenajímať spolu, alebo zvlášť. Obe podlažia sú navzájom prepojené, a je nainštalovaný aj výťah na potraviny. Vstup do budovy je z dvoch strán, zo Slovenskej ulice, aj od Františkánskeho kostola. Z prednej strany je vstup pre zákazníkov, zozadu vstup pre zásobovanie, nakladacia rampa, výťah, vývoz odpadu atď. Prízemie budovy disponuje krásnym vstupom s oddeľujúcimi presklenými dverami na fotobunku. Po vstupe do dizajnového otvoreného priestoru s terasou si môžete predstaviť akýkoľvek druh podnikania. Disponuje samozrejme potrebným počtom toaliet, výlevkou, kuchyňou, skladmi a všetkým, čo môžete pri svojej práci potrebovať. Pôdorys pošlem na vyžiadanie mailom. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.