Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Multifunkčná budova v centre mesta

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
kmeťovo stromoradie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
1300 m2
Celková plocha
1300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
19.04.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 1 050 000,00 €
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame na predaj budovu v centre mesta vhodnú ako kancelárie, byty,, bar, kaviareň, s veľkým parkoviskom v centre mesta. Budova je celá podpivničená a je v štádiu konpletnej rekonštrukciou , prístavby a nadstavby.
Medzi jej prednosti nepatrí iba skvelá občianska vybavenosť lokalite s možnosťou bezproblémového parkovania priamo vo dvore objektu, ktorá je v dnešnej dobe nie len nevyhmutnosť, ale aj cesta ako ušetriť kopu času a starostí pri hľadaní toho správneho miesta.
Ak vám tento krátky popis vyçaroval úsmev čo i len na zlomok sekundy, pri predstave, že by to všetko mohlo byť práve vaše, tak neváhajte a využite tuto jedinečnú situaciu,
Bližšie informácie na čísle 0940 883454 - PhDr. Erika Majorošová.