Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 389 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Multifunkčná budova v centre mesta

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
kmeťovo stromoradie
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
1300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
19.04.2022
Aktualizované
19.07.2022
Cena 1 050 000,00 €
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame na predaj budovu v centre mesta vhodnú ako kancelárie, byty,, bar, kaviareň, s veľkým parkoviskom v centre mesta. Budova je celá podpivničená a je v štádiu konpletnej rekonštrukciou , prístavby a nadstavby.
Medzi jej prednosti nepatrí iba skvelá občianska vybavenosť lokalite s možnosťou bezproblémového parkovania priamo vo dvore objektu, ktorá je v dnešnej dobe nie len nevyhmutnosť, ale aj cesta ako ušetriť kopu času a starostí pri hľadaní toho správneho miesta.
Ak vám tento krátky popis vyçaroval úsmev čo i len na zlomok sekundy, pri predstave, že by to všetko mohlo byť práve vaše, tak neváhajte a využite tuto jedinečnú situaciu,
Bližšie informácie na čísle 0940 883454 - PhDr. Erika Majorošová.