Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Samostatný veľký 1 izbový byt uprostred prírody v rodinnom dome 5 km od centra mesta v mestskej časti Surdok

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Mestská časť
Surdok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
03.08.2022
Aktualizované
11.08.2022
Cena 460,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom tento bytík v tichom prostredí prírody, v rodinnom dome s viacerými samostatnými bytovými jednotkami.
Byt je na 1.poschodí, má veľkorysú výmeru 60 m2, kompletne zariadený, má krásnu priestrannú izbu, kde je manželská posteľ s nočnými stolíkmi, skrinková zostava s dostatkom úložného priestoru, gaučová súprava s kreslami. Kuchyňa má linku so spotrebičmi, chladničku s mrazničkou, 2 kresielka a kávový stolík, jedálenský stôl so stoličkami a je dostatočne veľká. Takisto kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, WC, práčkou, umývadlom poskytuje ešte dosť miesta na umiestnenie niekoľkých Vašich skriniek na umiestnenie kozmetiky, čistiacich prostriedkov a všetkého potrebného do kúpeľne. Vo vstupnej chodbičke je regálový systém na vešanie aj ukladanie oblečenia a obuvi.
Bonusom je využívanie parkovania, priestrannej terasy s grilom, kde môžete tráviť väčšinu času. Pri posedení máte prekásny výhľad na zeleň a okolitú prírodu. V dome sa nachádza aj sauna, je možnosť ju využívať. WIFI najrýchlejšie, aké existuje, najlepšie pre posedenie na vzduchu s pohárom obľúbeného nápoja a prácu (aj zábavu) na terase. Ak chcete zasadiť zopár kríčkov paradajok, máte aj záhradku. Podmienkou prenájmu je zloženie 2 mesačného depozitu. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte 0908 987 414.