Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
351 944 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENÁJOM SAMOSTATNEJ IZBY V RODINNOM DOME SO ZÁHRADOU, JESENSKÉHO ULICA

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sídlisko III
Ulica
Jesenského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
200 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
15.05.2022
Aktualizované
22.11.2022
Cena 350,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na prenájom samostatnú izbu v 4 izbovom rodinnom dome, v širšom centre mesta, ulica Jesenského. Na prízemí sa nachádzajú dve veľké nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC, ďalšie samostatné WC. Pri vstupe do domu je veranda, kde sú vešiaky, botníky, stoličky. Potom sa vchádza do chodby, ktorá má vpravo vstup do kuchyne, spoločnej pre celý rodinný dom (4 izby). Je zariadená a vybavená spotrebičmi, a chladničkou. V ľavej časti chodby sú dve samostatné nepriechodné zariadené izby. Momentálne voľná už iba jedna izba. Nájomníci týchto dvoch izieb majú spoločnú kúpeľňu s vaňou a WC a ďalšie samostatné WC.
Na poschodí sú dve izby, jedna veľká - pre 2-3 osoby, druhá malá - pre jedného (malá izba zariadená - posteľ, skriňa, stôl, stoličky. Veľká izba je tiež zariadená, posteľ, gauč, skriňa, skrinka pod TV, stôl, stoličky. Ku každej izbe je jeden úložný priestor, ktorý sa dá zamknúť - o rozmere cca 1,2 m x 3 m. Taktiež majú spoločnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, umývadlom, a WC. Na konci chodby je výstup na balkón, kde si môžete v kľude posedieť, ak nechcete ísť dolu do záhrady.
Užívanie záhrady na oddych a grilovanie je možné.

Na dome prebehla v roku 2021 kompletná rekonštrukcia, t.j. nové plastové okná, nové omietky, dvere a podlahy, elektroinštalácia a vodovodné inštalácie po výmene, taktiež nová sanita, kuchyňa, vytvorenie novej kúpeľne na poschodí.

Pozemok je rovinatý, rastú tam ovocné stromy a hrozno. Je tam spevnená plocha pre záhradný nábytok.
Tento dom pre jeho polohu, rozmery izieb, hodnotím ako veľmi perspektívny. Neobmedzený internet je zavedený. Prenájom je možný ihneď. Podmienkou prenájmu je zloženie dvojmesačného depozitu a prvého nájmu naraz. Cena je vrátane všetkých energií a neobmedzeného internetu. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.