Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1 izbový byt Tomášikova 42 m2 - pôvodný veľmi zachovalý stav, plastové okná

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Tomášikova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
42 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
28.04.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 100 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj vyhľadávaný 1 izbový byt v pôvodnom stave o výmere 42 m2, ktorý z hľadiska svojej dispozície je často užívaný (a v poslednej dobe aj inzerovaný) ako 2 izbový byt, nakoľko vo veľkej obývačke sa nachádza kuchynská linka, teda si priamo žiada spojenie s obývačkou. Kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi sa v tomto prípade ťahá do tvaru L, alebo U - s ostrovom, alebo raňajkovým pultom. Vedľa neho sa umiestňuje gaučová súprava a hlavnou televíznou stenou sa stáva priestor na ľavej strane okna (samozrejme zvnútra) Druhá izba sa potom stáva samostatnou spálňou. Za dverami je dostatok priestoru na vstavanú skriňu. V priestrannej predsieni je pohodlný vstup do bytu s miestom na šatník, vešiakový panel s botníkom, teda tu tiež vstavaným nábytkom premeníte prázdny priestor na úložný.
Inkaso v tomto byte je viac ako priaznivé (cca 100 Eur) mesačne.
Tento byt je veľmi perspektívny, ale v prípade bývania staršej, alebo menej náročnej osoby ho taktiež môžem jednoznačne odporúčať, nakoľko je čistulinký, a udržiavaný a je teda vhodný aj na okamžité bývanie, nakoľko môže zostať na Vaše želanie zariadený, tak ako ho vidíte na fotkách.
Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414