Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 806 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
PhDr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom zabehnutá reštaurácia, bar, kaviareň, terasa, parkovisko

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
kpt. Nálepku
Typ nehnuteľnosti
Hotely, penzióny a reštaurácie
Plocha priestoru
400 m2
Celková plocha
600 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
30.12.2021
Aktualizované
01.01.2022
Cena 2 700,00 €/mes.
PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov. Ponúkame do prenájmu zabehnutá reštauráciu, bar, kaviareň, terasu, pivnica na víno, parkovisko v širšom centre mesta. Reštaurácia je v prevádzke od roku 1926 a v roku 2018 prešla konpletnou rekonštrukciou.
Chceš si splniť sen o vysnívanej reštaurácii alebo vyskúšať ake to je viesť vlastný podnik? Ponúkame ti jedinečnú možnosť to zažiť s touto plne zariadenou prevádzkou v širšom centre mesta.
Medzi jej prednosti nepatrí iba skvelá občianska vybavenosť lokality, či zabehnutosť s množstvom stálich klientov, ktorí si vždy radi prídu vypiť kávu, skvele sa najesť, či posedieť na zastrešenej teraske, no hlavne možnosť bezproblémového parkovania priamo vo dvore objektu, ktorá je v dnešnej dobe nie len nevyhmutnosť, ale aj cesta ako ušetriť kopu času a starostí pri hľadaní toho správneho miesta. Ak vám tento krátky popis vyçaroval úsmev čo i len na zlomok sekundy, pri predstave, že by to všetko mohlo byť práve vaše, tak neváhajte a využite tuto jedinečnú situaciu, ako sa stat sam sebe pánom hned po vyplatení dvojmesačného depozitu s DPH. Mesčný nájom je 2700 eur plus DPH a energie.
Bližšie informácie na čísle 0940 883454 - PhDr. Erika Majorošová.