Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Voľný ihneď....samostatný 2 izbový byt v rodinnom dome v mestskej časti Surdok

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Mestská časť
Surdok
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
40 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
25.08.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 440,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam na prenájom tento byt v tichom prostredí prírody, v rodinnom dome s viacerými samostatnými bytovými jednotkami.
Byt má výmeru 40 m2. Je zariadený, má obývačku s gaučom, konferenčný stolík, skrinky, v spálni manželská posteľ, 1 skriňa, poličky. Kuchyňa s linkou, sporákom, chladničkou s mrazničkou, v kuchyni je aj práčka. Kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC a umývadlom má vstup zo spálne.
Bonusom je využívanie parkovania, dvora s grilom, kde môžete tráviť väčšinu času. Pri posedení máte prekásny výhľad na zeleň a okolitú prírodu. Vysokorýchlostný internet. Podmienkou prenájmu je zloženie 2 mesačného depozitu. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte 0908 987 414.