Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom 2 izbového bytu Prostějovská 3, zrekonštruovaný a zariadený

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
20.04.2017
Aktualizované
04.05.2022
Cena 530,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom krásny byt na Sídlisku III v Prešove. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, murované jadro s vaňou, umývadlo, zrkadlová skrinka, práčka. Kuchyňa kompletná vrátane spotrebičov - z kuchyne je aj balkón, veľký jedálenský kút so stolom a stoličkami. V obývačke je skrinková zostava, rohová rozkladacia gaučovka, konferenčný stolík, koberec, lampa, v spálni vstavaná skriňa, dvojposteľ, nočné stolíky, lampa, v predsieni veľká vstavaná skriňa, a priamo z predsiene kumbálik na odloženie vysávača, sušiaka na prádlo atď. Byt je veľmi pekný, svetlý a pripravený na nasťahovanie. Podmienkou je 2-mesačný depozit. Určený na dlhodobý prenájom pre dvoch. V tomto byte nie je možné chovať domáce zvieratká. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte 0908 987 414, Mgr. Jana Kimpanová