Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ODPORÚČAM, 2 IZ. BYT, PRENÁJOM,PREŠOV,UL. M.ČULENA

Prešov, Marka Čulena Arrow

Samostatný 2 izbový byt s terasou uprostred prírody v rodinnom dome 5 km od centra mesta v mestskej časti Surdok

Prešov Arrow

Samostatný podkrovný 2 izbový byt uprostred prírody v rodinnom dome 5 km od centra mesta v mestskej časti Surdok

Prešov Arrow

Voľný ihneď od 1.8.2022...Na prenájom veľký 2 izbový bytu Magurská Prešov - v okolí OC MAX, bez nábytku

Prešov, Magurská Arrow