Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 507 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PRENAJATÉ DO 1.11.2020 - Prenájom 2 izbového zariadeného bytu Sídlisko 3, po rekonštrukcii

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Mirka Nešpora
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
09.10.2019
Aktualizované
11.11.2019
Cena 440,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný a priestranný dvojizbový byt so zariadením v tichej lokalite Sídliska 3, na ulici Mirka Nešpora. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 8, v bytovom dome je výťah. Jadro je murované, osobitné WC a osobitná kúpeľňa s vaňou, práčka v kúpeľni. Kuchynská linka nová, chladnička s mrazničkou, sporák, stôl s 2 stoličkami, potravinová skriňa. V spálni manželská posteľ s úložným priestorom, vstavaná skriňa s trezorom, lampa, v obývačke gauč, drevený masívny nábytok xo série Frederika (predajňa JYSK), kupovaný pred rokom. V chodbe veľká vstavaná skriňa a vešiaková stena, botník. Byt je teplý, pekne zrekonštruovaný, a ihneď k dispozícii. Cena je vrátane energií a internetu. Určený na dlhodobý prenájom. Bohužiaľ majiteľ neakceptuje domáce zvieratá. Podmienkou prenájmu je zloženie dvojmesačného depozitu. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414