Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
264 465 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

IHNEĎ VOĽNÝ - Krásny slnečný 2 izbový byt s balkónom komplet rekonštrukcia, zariadený

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Wolkerova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
14.06.2018
Aktualizované
14.06.2018
Cena 420,00 €/mes.
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome blízko centra mesta Prešov, na Wolkerovej ulici. Byt je priestorovo veľký, má 60m2 .Je po kompletnej rekonštrukcii s dispozičnou zmenou. V priestrannej kuchyni je dostatok miesta na jedálenský kút, prípadne aj na pohovku. Je zariadený - v spálni chýbajú postele, ale majitelia sú ochotní kúpiť nábytok podľa potrieb budúceho nájomcu. Nachádza sa na 2. poschodí z 3. Je ihneď voľný, podmienkou prenájmu je zloženie 2 mesačného depozitu. Cena 420 €/mesiac vrátane energií a internetu. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414