Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 514 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prekrásny 2 izbový byt Sídlisko 3, Prostějovská, kompletná rekonštrukcia, zariadený, ihneď pripravený na bývanie

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Prostejovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
05.01.2022
Aktualizované
10.01.2022
Cena 130 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj byt, ktorý je luxusne zrekonštruovaný, s vychytávkami, aké sú ozaj potrebné pre maximálne využitie priestoru. Byt je veľký, má 59 m2, pôsobí svetlým, vzdušným dojmom, a bude sa Vám určite páčiť. Dispozícia: Vstupná chodba s vešiakovým panelom, botníkom, veľkou rohovou vstavanou skriňou poskytuje dostatok priestoru na pohodlné uloženie si oblečenia a obuvi po príchode domov. Vľavo je vstup do kuchyne, ktorá je robená na mieru, a disponuje množstvom ukladacieho priestoru na kuchynské potreby. Má plynovú varnú dosku, elektrickú rúru, digestor, mikrolnku, chladničku s mrazničkou - všetko, čo vidíte na foto, je súčasťou predajnej ceny. Stôl je napevno ukotvený nad radiátor, s prevzdušňovacou mriežkou, a keby Vám náhodou nestačilo 5 metrov kuchynskej linky, tak stôl môžete použiť ako dodatočnú pracovnú plochu. Kuchynská linka je krásna, jej dizajn podčiarkujú skvelé obkladačky, nasvietené LED pásikom, ktoré sa ľahko udržiavajú.
Obývačka sa nachádza po pravej strane od vstupu do bytu. Súčasťou je gaučová súprava, ktorá sa dá rozložiť na spanie, obývačková skrinková zostava, konzola na TV, poličkový regál, konferenčný stolík. Vľavo pri regále bol pracovný stôl, takže aj tento priestor môžete využiť na Váš pracovný kútik. Znížený strop má 3 okruhy svetiel, taktiež sa ako tlmené osvetlenie môže použiť svetlo nad gaučovou súpravou.
Spálňa je samostatná, takisto je v nej 3 dverová vstavaná skriňa, 2x nočný stolík k dispozícii pre nového majiteľa.
Bytové jadro je úplne dispozične zmenené, v kúpeľni je predná časť určená na umývadlo a nejaké menšie kusy nábytku, na uloženie kozmetiky a drobných kúpeľňových potrieb a uterákov, v zadnej časti je sprchovací kút s dažďovou hlavou a ručnou sprchou. Sklenená stena oddeľuje práčku od sprchového kúta. Kút sám o sebe nepotrebuje záves, ale kto bude mať lepší pocit, môže použiť aj ten. Tyč na záves a záves sú tiež súčasťou kúpeľne.
Samostatné WC má vstavanú skriňu v priestore stupačiek. Tam vznikol vybúraním a vyrezaním konštrukcie priestor, kde sa Vám zmestí vysávač, a do siedmich políc si uložíte všetky čistiace prostriedky, prášky, mopy, vedrá, a pomôcky na upratovanie. Stúpačková skrinka je posunutá až dozadu, k WC.
Tento byt rekonštruovala profesionálna firma so zohľadnením všetkých potrieb rodiny. Jedinou nevýhodou je to, že byt nemá balkón, ale v tomto type bytových domov to tak proste je.
K bytu patria 2 pivnice, 1 plechová, 1 ktorú používa 6 rodín, a je rozdelená na časti čiarami na zemi.
Inkaso pre 3 osoby bolo okolo 150 Eur, a stačilo na pokrytie normálnej spotreby. Čo urobí zvýšenie cien energií, sa ukáže až v budúcom roku, ale zateplený bytový dom pomáha tomu, aby neboli žiadne úniky.
Tento byt vzhľadom na jeho polohu jednoznačne odporúčam, na vlastné bývanie aj na prenájom. Pre hypotekárneho klienta je k dispozícii aj znalecký posudok, k rýchlemu vybavovaniu úveru, ktorý Vám samozrejme spostredkujem spolu s kúpou tejto nehnuteľnosti.
Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414. Byt je kúpou okamžite voľný.