Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 436 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na Sídlisku III, na začiatku Prostejovskej ulice, pôvodný upravený stav

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Prostějovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
59 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
17.10.2020
Aktualizované
17.10.2020
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Tento byt je aktuálne v prenájme, dostupný na odovzdanie bude cca vo februári, najneskôr k 1.3.2021. Byt je v takmer pôvodnom stave, má vymenené plastové okná, a položené plávajúce podlahy z hygienických dôvodov. Umakartové jadro je klasicky členené na WC a kúpeľňu. Elektrina pôvodná, taktiež interiérové dvere. Steny boli v obývačke upravené tapetami, v ostatných častiach bytu sú potrebné buď tapety, alebo nové stierky. Byt je v tomto stave možné po menších úpravách buď ponechať v prenájme terajším nájomníkom, alebo zrekonštruovať a bývať. Obhliadky sú možné kedykoľvek, predaj je potrebné zrealizovať do konca roka 2020, z dôvodu nutného vyplatenia hypotekárneho úveru k výročiu fixácie. Takže kúpa bytu je možná do XII.2020, odovzdanie potom po novom roku - keď si terajší nájomníci nájdu iný podnájom. Zmluva im končí 1.3.2021. Dispozícia bytu: Vstupná chodba, vľavo umakartové jadro - vstup do WC, okolo jadra popri kuchynskej linke je vstup do kúpeľne zo strany kuchyne. Dve samostatné izby, sú orientované na opačné svetové strany, spálňa na východ, obývačka s loggiou na západ. Medzi izbami sa nachádza šatník. Celková výmera bytu bez plochy loggie je 59 m2. Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí. Bytový dom sa teraz zatepľuje. Mesačné náklady sú cca vo výške 140-150 Eur. Energetický certifikát bytového domu nebol vytvorený. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.