Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 559 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NOVINKA... tehlový 2 izbový byt kompletná rekonštrukcia, otvorená dispozícia, Sídlisko 2

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sídlisko II
Ulica
Engelsova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
53 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
04.05.2022
Aktualizované
15.05.2022
Cena 142 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj tento krásny priestranný 2 izbový byt, ktorý bol dispozične zmenený tak, aby vznikla vyhľadávaná otvorená dispozícia bytu prepojením kuchyne s obývačkou. Byt má 53 m2, ale pôsobí oveľa väčší. Nemá balkón ani loggiu, ale pred bytovým domom vo vnútrozemí na Engelsovej ulici sa nachádza dvor so stromami a lavičkami.
Dispozícia: vstupná chodbička popri murovanom jadre, v ktorej je dostatok priestoru na úložný priestor pre kabáty a topánky. Jadro je priestranné, má oddelené WC, v kúpeľni je sprchovací kút, umývadlo so skrinkou a zrkadlom, a práčka.
Oproti kúpeľni sú dvere do spálne so vstavanou skriňou na celú šírku steny - v tomto type bytu je táto izba využívaná ako spálňa (aktuálne izba pre teenagerov) - výhľad do dvora.
Rovno chodbičkou vchádzame do veľkej kuchyne, prepojenej s obýačkou. Polovičná stena, ktorá oddeľuje kuchyňu od obývačky je používaná ako TV stena, predstavte si namiesto manželskej postele veľkú gaučovú súpravu v tvare L, s konferenčným stolíkom a budete mať obraz o nádhernej obývačke.
Kuchyňa je na celú dĺžku steny, na začiatku je plynový sporák, potom úložný priestor. Dispozíciu kuchyne je možné aj zmeniť, v prípade, že by ste sa rozhodli pre výmenu kuchynskej linky.
Náklady na bývanie sú pri obsadení dvomi osobami vo výške cca 160 Eur.
Byt je na druhom poschodí pod strechou. Rekonštrukcia bytového domu je kompletná - zateplenie + strecha, cca v roku 2015-2016.
Pre seriózneho záujemcu je možnosť korektnej dohody na cene.
Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414