Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 498 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj investičný nájomný 2 izbový byt s balkónom - aktuálne prenajatý, Ďumbierska ulica Sekčov

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Mestská časť
Sekčov
Ulica
Ďumbierska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
06.10.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 130 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj nadštandardne veľký 2 izbový byt v Prešove, na ulici Ďumbierska. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, má plastové okná, plávajúce podlahy, novú kúpeľňu, nová vstavaná skriňa v predsieni. V tomto byte je veľmi veľká vstupná chodba, kde je dostatok úložného priestoru, nakoľko sú tam dve vstavané skrine oproti sebe. Z chodby je vstup do obývacej izby a oproti aj do spálne. Obývačka má nadštandardne veľké rozmery, disponuje dvomi veľkými oknami, a je možné ju aj nábytkom predeliť na 2 samostatné izby v prípade, ak potrebujete vzadu spálňu, vpredu obývačku a druhú izbu môžete využiť ako detskú, alebo hosťovskú. V obývačke je rohová gaučová súprava. Prístup do kuchyne je z chodby okolo bytového jadra, kde je veľká kúpeľňa a samostatné WC. Balkón je z kuchyne. V byte aktuálne tretí rok bývajú nájomníci, zmluva sa bude predlžovať, alebo vypovedať v marci 2023. Požiadavky na budúcich nájomníkov, prípadne uvoľnenie bytu budeme riešiť podľa požiadaviek budúceho kupujúceho. Pre bližšie info a termín obhliadky volajte Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414