Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 626 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beáta Belišová
iqreal.belisova@gmail.com
0948343830

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Ihneď voľný veľký 2 izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Prostějovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
2
Pridané
29.04.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 129 900,00 €
Beáta Belišová IQReal

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária IQ REAL Vám ponúka na predaj 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na Prostejovskej ulici-centre Sídliska 3.

Byt má veľkorysých 60m2.Pozostáva z chodby, špajze, kuchyne s obývačkou, kúpeľne s vaňou a wc, spálne a veľkej detskej izby. Z obývačky je výstup na loggiu vo veľkosti 4m2. Nachádza sa na 11.poschodí z 12. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. K bytu prislúcha murovaná pivnica a kočikáreň.

Bytový dom je zateplený, parkovanie je bezproblémové.

- Byt je kúpou voľný okamžite!

- Cena 129 900 €