Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
376 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beáta Belišová
iqreal.belisova@gmail.com
0948343830

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Vymeňte svoj dom za menší byt Prešov a okolie

  • Domy a vily, Výmena, Prešov | pic. 1
  • Domy a vily, Výmena, Prešov | pic. 0
  • Domy a vily, Výmena, Prešov | pic. 1
Typ
Výmena
Mesto
Prešov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
24.01.2021
Aktualizované
10.05.2023
Cena 0,00 €
Beáta Belišová IQReal

Popis nehnutelnosti

Ak máte veľký dom s veľkou záhradou,alebo nestíhate upratovať,starať sa o záhradu a chcete kľud v menšom meste, v menšom byte s dobrou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou neváhajte!
Ponúkame podľa dohody byt - garzónku,1 izbový, 2 izbový - rekonštrukcia podľa dohody, prípadne doplatok. Oplatí sa starším párom, osamelým rodičom...Kontaktujte nás, osobne preberieme možnosti...

- - - ŠPECIALIZUJEME SA NA PREDAJ, KÚPU, VÝSTAVBU A REKONŠTRUKCIE RODINNÝCH DOMOV, BYTOV A POZEMKOV - - -