Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 040 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Eva Kmecová
kmecova@benard.sk
+421 948 140 849

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 IZBOVÝ BYT – BLÍZKO NEMOCNICE J.A.REIMANA, UL. HOLÉHO – PREŠOV.

Typ
Prenájom
Mesto
Prešov
Ulica
Jana Hollého 12
Typ nehnuteľnosti
Byty
Celková plocha
63 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.07.2021
Aktualizované
24.11.2021
Cena 530,00 €/mes.
Eva Kmecová Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 948 140 849

Popis nehnutelnosti

Zrekonštruovaný, zariadený a veľký 2 izbový byt na NÁJOM – blízko centra mesta a nemocnice. Byt je ihneď voľný a pripravený k bývaniu.

- rozloha 63 m2
- 1 poschodie/4
- nájom 530EUR / 1 MES, v cene nájmu sú už zahrnuté energie
- depozit 2 mesiace
- byt je po kompletnej rekonštrukcii a prenajíma sa so zariadením
- výborná lokalita
- parkovanie v blízkosti bytového domu
- v blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť ( MHD zastávka, potraviny, nemocnica J.A.Reimana, centrum mesta, divadlo, obchodné centrum )

BYTOVÝ DOM:
- tehlový
- bytový dom zateplený
- nové vchodové dvere
- el. vrátnik
- nové schránky

NÁZOR MAKLÉRA:
Byt je vo výbornej lokalite, vhodný hlavne pre zamestnancov nemocnice. Po predošlých nájomníkoch sa byt dal komplet vyčistiť upratovacou firmou a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Veľmi príjemný byt v lokalite, kde je všade blízko :)

Ak máte záujem o obhliadku, prípadne potrebujete viac informácii, kontaktujte nás na: kmecova@benard.sk, tel.č. 0948 140 849, alebo v realitnom centre na Slovenskej 8 v Prešove.