Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
300 403 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÝ Na predaj 2 izbový tehlový byt v širšom centre mesta

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
52 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
01.05.2019
Aktualizované
12.11.2019
Mgr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

Ak chcete bývať v blízkosti školy, škôlky, Prešovskej univerzity, obchodov, zelene, parku, lekárov, v peknom tichom prostredí v širšom centre mesta, v peknom 2 izbovom byte , ponúkame vám tento, byt po rekonštrukcii v Prešove. Rozlohou komfortný 52 m2 veľký byt na vyvýšenom prízemí v tehlovom bytovom dome. Byt je orientovaný na juh a západ.K bytu prináležia dve pivnice. Rozsah rekonštrukcie: -zrekonštruované jadro s keramickými obkladmi, nová elektroinštalácia okrem spálne a obývačky,znížené stropy s LED bodovými svetlami, keramická dlažba, bezpečnostné dvere - interiérové dvere z masívu, stierky, nové prípojky vody a odpady, stúpačky, nová sanita v kúpeľni s WC (umývadlo+ skrinka, sprchovací kút. K bytu prislúchajú dve murované pivnice . Žiadaná lokalita s výborným občianskym vybavením, pekný, rekonštruovaný byt, ako aj priaznivá cena posúvajú túto ponuku medzi TOP nehnuteľnosti. Bytový dom je situovaný mimo hlavnú cestu. Náklady na bývanie cca 100 €/ mes. Byt bude voľný najneskôr v decembri . Osobné vlastníctvo umožňuje kúpu na hypotéku. Cestou kúpy, predaja, alebo prenájmu nehnuteľnosti vás prevedie naša kancelária profesionálne a odborne, bez stresov a s právnou istotou. Vybavenie hypotéky s ponukou od viacerých bánk , vypracovanie znaleckého posudku a odborné poradenstvo, vám radi poskytneme na Levočskej ul. 11 c v Prešove na tel. 0940 883 454 PhDr. Erika Majorošová