Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marcela Jarolímová
jarolimova@diamondreality.sk
0905 442 617

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj garsónka, Levočská ul., Prešov - Sídlisko II., v osobnom vlastníctve

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Levočská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
21 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
12.08.2018
Ing. Marcela Jarolímová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 442 617

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj garsónku, Levočská ul., Prešov - Sídlisko II., v osobnom vlastníctve.
Byt sa nachádza v zateplenom, panelovom bytovom dome bez výťahu na prízemí/ 4. Pod bytom sú nebytové priestory. Byt je o výmere 21m2. K bytu prislúcha kumbál na poschodí a pivnica. Byt je po kompletnej rekonštrukcii (pred 5 rokmi), murované jadro, zrekonštruovaná kúpelňa so sprchovacím kútom, umývadlom a oddeleným WC, plastové okná, plávajúce podlahy, kuchynská linka. Byt sa predáva zariadený. Nizke mesačné náklady, komplet 84e mesacne aj s elektrinou. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.