Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Marcela Jarolímová
jarolimova@diamondreality.sk
0905 442 617

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3-izbový byt, Švábska ul., Prešov - Šváby, D R U Ž S T E V N Ý

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Švábska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
76 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
12.08.2018
Aktualizované
12.08.2018
Ing. Marcela Jarolímová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 442 617

Popis nehnutelnosti

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj 3-izbový byt, Švábska ul., Prešov - Šváby, D R U Ž S T E V N Ý (pri kúpe je potrebná hotovosť). Byt sa nachádza v zateplenom panelovom bytovom dome s výťahom na 6 posch./ 7. Byt je o výmere 76m2. K bytu prislúcha loggia + pivnica. Orientácia: V/Z s nočnou časťou = obývačka a spálňa s loggiou do kľudného prostredia záhrad rod. domov s príjemným a pekným výhľadom. Slnečný byt je čiastočne upravený. V byte sú plastové okná, stierky, laminátové podlahy v kuchyni, predsiení a detskej izbe, v kuchyni nová linka a šporák s digestorom + obklad, obklad v kúpelni. Ostatné je v pôvodnom stave (perspektívne vhodné na dokončenie rekonštrukcie podľa vlastnej predstavy- cena prispôsobená tejto skutočnosti). Byt je voľný. V cene nehnuteľnosti je zahrnutá provízia pre RK. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte realitnú maklérku Ing. Marcelu Jarolímovú na tel. č.: 0905 442 617.