Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 980 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Erika Majorošová
majorosova.erika@diamondreality.sk
0940 883 454

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt na sídlisku III. s garážou

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
17.01.2018
Mgr. Erika Majorošová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0940 883 454

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve, pôvodnom stave ( boli menené okná za plastové izolačné troj-skla !!!, stierky, plávajúca podlaha v jednej izbe a vchodové bezpečnostné, proti požiarne dvere ) na Sídlisku III, v lukratívnej časti mesta Prešov blízko zastávky MHD.Bytový dom prešiel rekonštrukciou zapletený, nová strecha, upravené schodište, vstupné priestory, nové schránky atď.. Rozloha bytu je 73 m2 je na 4/6 poschodí .Výhodou bytu je cena aj s garážou , že je priamo pod bytom (19 m2 ) a nie je problém zaparkovať , netreba ráno čistiť okna od snehu, mrazu . Byt je priestranný, slnečný, orientovaný J/V, je svetlý , stredový a teplý je vhodný pre klientov ktorý si chcú urobiť byt podľa vlastných predstav a ocenia pokojnú lokalitu plnú zelene a pekný výhľad . Ponúkaný byt je kúpou voľný ihneď. Výborná občianska vybavenosť (školy, škôlky, fitnes, reštaurácie, potraviny (Jednota, Kaufland), MHD, a pod. Možnosť financovania aj HÚ. Výborná kompletná vybavenosť danej lokality a blízka dostupnosť aj do centra mesta. Byt je kúpou voľný ihneď, bližšie informácie na čísle 0940 883454 - Mgr. Majorošová