Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj 3 izbový byt na Sekčove

Prešov, Sibírska Arrow

3 IZ. BYT, PREŠOV, FEDERÁTOV, SÍDL. SEKČOV,ZARIADENÝ

Prešov, Federátov Arrow

Na predaj veľký 3 izbový tehlový byt na Solivare s vlastným kúrením, garážou a zahrádkou

Prešov, Urxova Arrow

VEĽMI PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU, BAJKALSKÁ UL., PREŠOV

Prešov, Bajkalská Arrow

Na predaj 3 izbový nízkoenergetický tehlový byt v novostavbe s vlastným kúrením

Prešov, Tarjanýho Arrow

NOVOSTAVBA! KRÁSNY 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, A.PRÍDAVKA,PREŠOV

Prešov, Antona Prídavka Arrow