Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jana Kimpanová
vasilisa3@gmail.com
0908 987 414

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2 NÁJOMNÉ DOMY s ôsmimi bytmi rôznych veľkostí INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE ODVÁŽNYCH, lokalita Prešov

Typ
Predaj
Mesto
Prešov
Ulica
Ku Surdoku
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
720 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
12
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
18.07.2022
Aktualizované
18.07.2022
Cena 590 000,00 €
Mgr. Jana Kimpanová Vasilisa reality s.r.o.
Kontaktovať makléra 0908 987 414

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj dva domy, v ktorých bolo vytvorených spolu 8 nájomných bytov.
Veľký dom - 6 bytov, zastavaná plocha 247 m2, obytná plocha 494 m2. Mesačný výnos z prenájmu po odrátaní nákladov cca 3.000 Eur.
Malý dom - 2 byty, zastavaná plocha 113 m2, obytná plocha 226 m2. Mesačný výnos z prenájmu po odrátaní nákladov cca 700 Eur.
Záhrada - 453 m2.
Obidva domy začaté v roku 2007, kolaudácia 2011.
Ide o domy sú situované na rovinatom pozemku v obytnej mestskej časti Surdok, so zastávkou autobusu v tesnej blízkosti.
Domy sú napojené na všetky IS - elektrina, plyn, kanalizácia, vodovod.
Postavené z tvárnic Porotherm, hrúbky 400 mm, zateplené polystyrénom o hrúbke 100 mm s dreveným zrubovým obkladom z tatranského profilu. Deliace konštrukcie sú murované z tehál. Krov je drevený, strecha sedlová s vikierom, krytina strechy škridla. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Všetky dvere - drevo masív, okná plastové s izolačným trojsklom.
V oboch domoch sú momentálne všetky byty prenajaté - ide o skladbu bytov - od garsónky, až po veľkometrážne trojizbové byty s nadštandardnou výmerou. Byty sú zariadené a vybavené kuchynským kútom, alebo celou kuchyňou (podľa typu bytu), kúpeľňami so sprchovacími kútmi a WC.
Kúrenie centrálne - elektrický kotol a kotol na tuhé palivo - možné používať v kombinácii, alebo len na elektrinu. Vodovod mestský + kanalizácia.
Tieto nájomné byty sú záujemcami vyhľadávané, a ponúkajú veľmi príjemné prostredie, vzhľadom na tichú lokalitu s množstvom zelene, domy disponujú terasami, je možné tráviť väčšinu času vonku.
V dome sa nachádza aj fínska sauna a príslušenstvo - sprchy, toaleta. Vstup do sauny je samostatný.
Pripájam fotografie objektu, ktoré však zobrazujú túto nehnuteľnosť len čiastočne, nakoľko kvôli obývanosti nájomníkmi budú ostatné priestory sprístupnené záujemcom na obhliadke. Financovanie je možné aj hypotekárnym úverom, na veľký dom je vypracovaný aktuálny znalecký posudok z januára 2022.
Domy pre ich polohu, kvalitu stavby a vybavenosť jednoznačne odporúčam, predstavujú možnosť buď investičného projektu - ponechať ich v prenájme, alebo kombinovať účely - niektoré byty užívať na bývanie, ostatné môžu zostať v prenájme. S dobou trvania aktuálnych nájomných zmlúv oboznámime záujemcov pri obhliadke.
V prípade seriózneho záujmu a preukázania spôsobu financovania je ešte možná rozumná dohoda na cene.
Pre bližšie info a termín obhliadky kontaktujte maklérku - Mgr. Jana Kimpanová, 0908 987 414.