Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Dom na podnikanie / prevádzku / bývanie s pozemkom 318m2 v obci Svätý Anton pri Banskej Štiavnici.

Svätý Anton Arrow

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - KRUPINA

Krupina, nema Arrow

NA PREDAJ Rodinný dom / Chalupa - BÁTOVCE

Bátovce, Batovce Arrow

Predaj vidieckeho domu v regióne Hont

Súdovce Arrow

PODPIVNIČENÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM - 5189M2 - HONTIANSKE TESÁRE - DVORNÍKY

Hontianske Tesáre, Dvorníky Arrow

Dvojdom v obci Lúky

Lúky, Lúky Arrow